3.27.2018

Instagram pro začátečníky?

Pokud hledáte článek, prošpikovaný odkazy na podrobnější výklad jednotlivých tvrzení, budete na správném místě, když využijete webovou adresu:
https://365tipu.cz/instagram-pro-zacatecniky-mame-tu-navod-pro-instagram-pokud-ho-postradate/
Podle slov autorů by se měl obsah článku aktualizovat s každou větší změnou pravidel Instagramu.

Cituji z úvodu článku ( jehož autora jsem na stránce nenašel ):
"Vzhledem k tomu, že článek obsahuje cca 100 odkzů na cenné zdroje, zvažte s strategii studia textu: buď se budete s každým odkazem vzdalovat základnímu výkladnu, nebo si čláínek nejdříve prostě pročtete a poté se vrátíte k odkazům, pro hlubší chápání tipů, rad a triků. Článek má charakter jakési svérázné WIKI na téma Instagram ( ale i další sítě ve vazbě na Instagram )."

Uvádí pojetí rozsáhlého článku:
Cituji: "Máme tu návod pro Instagram, pokud ho postrádáte
Instagram, obrázková sociální síť, kterou můžete používat vlastně jenom pouze pokud máte mobilní telefon. Webovou podobu má částečnou, zásadní pro používání ale je, abyste fotili a fotili a fotili. Mobile, ale můžete třeba i foťákem či zrcadlovkou a fotky tam poté nahrávat. Najdete tam fantastické fotky, fotografy, šikovné lidi co fotí zajímavě mobile. A taky záplavu mladých lidí.
- Jako všechny souhrnné návody, i tento se bude rozrůstat postupně tak, jak se budou objevovat nové tipy. Možná se vám bude hodit, že podobné souhrnné návody zde najdete pro Twitter, Facebook, soukromí na Facebooku,  soukromí na Internetu a webdesign. A nechybí ani Všechno co jste chtěli vědět o Pinterestu a báli se zeptat?" ( pozn.: pojem "mobile"je doslovná citace )
Osnova článku:
- Kudy začít?
- Propojování a napojování, správa účtů
- Obsah, hashtagy a další důležitosti
- Jaká je správná délka příspěvků na Facebooku, Twitteru či blogu? je dost častý dotaz. 
- Příběhy neboli Stories
- Další praktické užitečnosti
- Soukromí na Instagramu
- Další různorodosti